«Перша українська газонафтова компанія» планує ввести в експлуатацію свердловину №716 на Пролетарському родовищі

«Перша українська газонафтова компанія» планує до кінця року пробурити та ввести в експлуатацію свердловину №716 на Пролетарському родовищі у Дніпропетровській області.

Проєктна глибина свердловини 3000 м. Очікувані обсяги видобутку природного газу становлять від 80 до 100 тис. куб м на добу. Буріння проводиметься за допомогою бурового станка К-200.

 «Буріння буде проводитися безамбарним методом на розчині з вуглеводневою основою та технологією осушення з подальшим вивезенням шламу, що максимально зменшує вплив робіт на навколишнє середовище», – зазначив Олександр Кашуба, Директор ТОВ «Перша українська газонафтова компанія».

Облаштування свердловини відбулося на території в 2,0 га, після проведення необхідних робіт площа експлуатаційних споруд та під’їзних доріг складе 1,5 га.

Довідково: «Перша українська газонафтова компанія» – українська видобувна компанія, яка працює у сфері видобутку та реалізації вуглеводнів. Компанія має чотири спеціальні дозволи на користування надрами та веде свою діяльність в Дніпропетровській, Харківській, Чернігівській та Львівській областях. На родовищах компанії встановлено найсучасніше обладнання, яке забезпечує максимально можливий рівень автоматизації технологічних процесів, промислової та екологічної безпеки, охорони довкілля.