ТОВ «Перша українська газонафтова компанія» завершила капітальний ремонт свердловини №711 на Пролетарському родовищі

ТОВ «Перша українська газонафтова компанія» успішно провела капітальний ремонт та відновила роботу свердловини №711 на Пролетарському родовищі у Дніпропетровській області.

Капітальний ремонт свердловини №711 був виконаний у стислий термін: його розпочали наприкінці липня, а в серпні – вже відновили експлуатацію свердловини та вийшли на плановий рівень видобутку газу.

 «Для забезпечення максимальної ефективності ремонтних робіт ми використали сучасні ефективні технології та якісні матеріали, а також застосували унікальні технічні рішення», — зазначив Олександр Кашуба, Директор ТОВ «Перша українська газонафтова компанія».

Також компанія завершує процес буріння свердловини №716 на Пролетарському родовищі. Проєктна глибина свердловини 3000 м. Очікувані обсяги видобутку природного газу становлять від 20 до 70 тис. кубометрів на добу.

Довідково:
ТОВ «Перша українська газонафтова компанія» з 2008 року працює у сфері видобутку та реалізації вуглеводнів. Компанія має чотири спеціальні дозволи на користування надрами та веде свою діяльність в Дніпропетровській, Харківській, Чернігівській та Львівській областях. На родовищах компанії встановлено найсучасніше обладнання, яке забезпечує максимально можливий рівень автоматизації технологічних процесів, промислової безпеки та охорони довкілля.